Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest 22 paź 2019, o 01:11

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bóstwa w dawnej Polsce - realizacja drugiej serii grafik
PostNapisane: 19 maja 2015, o 13:59 
Administrator

Od roku 2014 nie ukazują się u nas dłuższe artykuły ani żadne nowe ilustracje z serii wyobrażającej bóstwa czczone niegdyś na terenie Polski (pierwsze grafiki można zobaczyć tutaj: http://www.bogowiepolscy.net/galeria.html ). Powodem tego jak to zwykle bywa jest czas i bariera możliwości twórców.

Około dwóch tygodni temu pojawił się pomysł aby drugą serię ilustracji zrealizować dzięki wsparciu czytelników. W tym wątku wkrótce więcej o tej idei, a także wszelkie aktualne informacje na ten temat. Tymczasem ustalamy szczegóły takiej propozycji.

Tytuł: Re: Bóstwa w dawnej Polsce - realizacja drugiej serii grafik
PostNapisane: 19 cze 2015, o 11:07 
Administrator

Mamy dobre wieści dla wszystkich czytelników pytających o to czy (i kiedy) powstaną nowe ilustracje z serii wyobrażającej staropolskie bóstwa i demony. Na horyzoncie pojawiła się właśnie możliwość reaktywacji projektu, a co za tym idzie powstania nowej serii ilustracji jeszcze w tym roku. Wkrótce opublikujemy więcej szczegółów :)

Obrazek

Wszystkie najbardziej aktualne informacje będą umieszczane w tym wątku.

PostNapisane: 21 cze 2015, o 20:58 
Administrator

Największy polski serwis crowdfundingowy PolakPotrafi.pl zaakceptował nasz wniosek!

Jak nigdy wcześniej zbliża nas to do reaktywacji projektu oraz przede wszystkim powstania nowej serii ilustracji i towarzyszącej im dokumentacji.

Gorąco zapraszamy i prosimy o wsparcie!

Nasz projekt dostępny jest pod adresem: http://www.polakpotrafi.pl/projekt/bostwa-i-demony

Obrazek

PostNapisane: 23 cze 2015, o 00:09 

Chciałem się dorzucić, a że mieszkam za granicą, to nie mogłem - nie mam konta w Polsce. Czy jest jakaś inna możliwość przelania pieniędzy poza tą stroną, paypal czy bezpośredni przelew z zagranicy na konto w Polsce?

PostNapisane: 23 cze 2015, o 15:11 
Administrator

Słuszna uwaga, dostaliśmy już kilka sygnałów na ten temat (na naszych serwisach społecznościowych). Odnośnie możliwości wsparcia projektu poza granicą Polski redakcja PolakPotrafi.pl proponuje i udostępnia poniższe dwie metody płatności. Informacje za FAQ strony:

"Nie jestem z Polski, czy mogę kogoś wesprzeć? Tak, można wspierać z dowolnego miejsca na Świecie. Obsługujemy szybkie wpłaty w Euro poprzez kanał "SEPA", a także wpłaty w dowolnej walucie poprzez kanał Inny/Druczek (warto pamiętać o ewentualnych opłatach banków transferowych i kosztach przewalutowań).

Jak wpłacić?
a) Kanał SEPA (wpłaty w Euro)
Z listy kanałów płatności wybieramy kanał SEPA/EuroPayments - postępujemy według instrukcji Operatora Płatności

b) Przelew międzynarodowy
1. Wybieramy kanał Druczek płatności/Inny bank (kanał z logo Poczty Polskiej)
2. Po przejściu do Operatora Płatności zmieniamy język na angielski.
3. Po zmianie języka pojawią się pełne dane do przelewu - należy według nich wykonać przelew międzynarodowy (najlepiej uczynić to w oddziale banku)"

Przy okazji jeszcze raz dziękujemy wszystkim za uznanie i tak duże zainteresowanie projektem!

PostNapisane: 23 cze 2015, o 23:38 

Dzięki za odpowiedź, przyznam się że faqa nie czytałem a sam nie wpadłbym na to, że trzeba kliknąć na pocztę. Poniżej potwierdzenie wpłaty. I mam nadzieję że uzbieracie ponad 22 tysiące.

Załącznik:
Zrzut ekranu 2015-06-23 o 23.13.20.png
Zrzut ekranu 2015-06-23 o 23.13.20.png [ 56.03 KiB | Przeglądane 14232 razy ]

PostNapisane: 24 cze 2015, o 11:07 
Administrator

Radosławie, serdecznie dziękujemy!

Projekt powoli rozkręcamy. Myślę, że dobrym pomysłem będzie również poszukiwanie wsparcia u firm i instytucji. Jeśli macie pomysły do kogo najlepiej kierować taki wniosek piszcie proszę tutaj lub na e-mail witomysl[at]weneda.net (w adresie [at]=@).

PostNapisane: 25 cze 2015, o 11:03 
Administrator

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie projektem już w pierwszych dniach zbiórki! :) Jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie - przed nami jeszcze długa droga.

A tymczasem miło nam poinformować, iż oficjalny patronat nad naszym projektem objęła fundacja Patrimonium Europae: http://tiny.pl/gqs8f

PostNapisane: 26 cze 2015, o 01:06 
Administrator

PostNapisane: 3 lip 2015, o 20:51 
Administrator

Jest pierwsze 2 tysiące złotych! Dziękujemy serdecznie! :) Przed nami jednak jeszcze długa droga. Prosimy o dalsze wsparcie oraz - gdy tylko to możliwe - przekazanie dalej informacji o zbiórce!

Link do zbiórki: http://polakpotrafi.pl/projekt/bostwa-i-demony

Załączniki:
33-Weneda.jpg
33-Weneda.jpg [ 49.41 KiB | Przeglądane 14143 razy ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]